Aktuality

16/11/2016
Oblíbené kurzy pro veřejnost 2016

Každý rok pro vás pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy z oblastí a oborů, které pokrývají celé spektrum potřeb odborného firemního a veřejného vzdělávání. Nabídku školení neustále rozšiřujeme a aktualizujeme tak, aby pro vás vzdělávací kurzy byly maximálně přínosné a získané vědomosti uplatnitelné v běžné praxi. Hlavním hnacím motorem je pro nás spokojený zákazník, který načerpané znalosti uplatňuje ve svém rodinném životě i v pracovní kariéře.

              

Úspěšná komunikace

3.12.2016 (08,30 - 16,30 hod.)

Místo : FOKUS o.s., Bezdrevská 1118/1, 370 11 České Budějovice

Cena: akční nabídka 890,-Kč


Malá univerzita úspěšné ženy  "Kdo jsem já a kdo jsou oni" 

4.10.-5.10.2016

Ve spolupráci s JHK v Českých Budějovicích Vás srdečně zveme na seminář navazující na setkání pro ženy, které chtějí být zdravě sebevědomé, úspěšné a žít šťastné vztahy se svými blízkými. Seminář se koná v sídle JHK v  Českých Budějovicích.

Enneagram je hluboká mapa myšlenkových a emočních vzorců, která osvětluje devět různých architektur osobnosti. Z tohoto důvodu je nejsilnějším praktickým systémem pro zvýšení emoční a sociální inteligence člověka. Tento osobnostní pokrok se projeví v pracovní úspěšnosti, osobní spokojenosti a kvalitě lidského života.

Místo : JHK, velká zasedacímístnost

Cena pro členy JHK: 2.400,- Kč bez DPH

Cena pro ostatní: 3.300,- Kč bez DPH


 

Relaxace a stres v každodenním životě

22.10.2016


Spolu a jinak

Nabízíme podporu všem maminkám, tatínkům a dalším dospělákům a jejich ratolestem v tematických jednodenních a víkendových seminářích, zaměřených na zdravý rozvoj osobnosti dítěte, na jejich komunikaci v rodině i mimo ni.

Pokud Vás, jako rodiče občas nebo i často znepokojují či napadají otázky jako:

-         zdali v dostatečné míře podporujete u Vašich dětí samostatnost, schopnost překonávat překážky, schopnost v pohodě se začlenit             se do kolektivu a vytvářet si s druhými dětmi dobré vztahy;

-         jak Vaše dítko uspěje v dnešním tvrdém, netolerantním světě bez újmy psychické či fyzické;

-         nemáte jasno v tom, jak dítěti pomoci, když si na něj ve škole stěžují a ono nechápe proč?

-         proč si dobře nerozumíte, proč selhává vzájemná komunikace?

 
Jestliže Vás některé z uvedených témat oslovilo, tak právě pro Vás je připraven tento víkendový seminář. Chcete-li zkusit najít odpověď na položené otázky a na mnohé další, nabízíme prožití pohodového víkendu v přírodě se svými dětmi TROCHU JINAK. Pojďme se učit hledat a najít zázračný klíč k trvalé společné řeči s tím nejdražším, co v životě máme.
 
Nejbližší termín semináře: není vypsán

Další Vám rádi sdělíme e-mailem na info@educoprosperity.cz nebo na tel.čísle 777 966 557


Jak být spokojenější a štíhlejší

8.10.2016

 

Odkryjme své vnitřní schopnosti aneb harmonie psychiky a těla

12.11.-13.11.2016

 

30/09/2016
Týden vzdělávání dospělých 2016

Každý rok pro vás pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy z oblastí a oborů, které pokrývají celé spektrum potřeb odborného firemního a veřejného vzdělávání. Nabídku školení neustále rozšiřujeme a aktualizujeme tak, aby pro vás vzdělávací kurzy byly maximálně přínosné a získané vědomosti uplatnitelné v běžné praxi. Hlavním hnacím motorem je pro nás spokojený zákazník, který načerpané znalosti uplatňuje ve svém rodinném životě i v pracovní kariéře.

Týden vzdělávání dospělých 2016 - přednášky pro kluby maminek, mateřská a rodinná centra zdarma 

Je skvělé, že se můžete zúčastnit veřejných ukázkových přednášek na aktuální témata

V rámci celosvětového týdne vzdělávání dospělých, kterého jsme součástí,  jsme pro Vás připravili ve dnech

 19. 9. 2016 - 19. 10. 2016

možnost objednání si zdarma tematické přednášky,

na které se vždy mimo přehledu o tématu dovíte konkrétní a užitečné moderní nástroje pro řešení daného tématu.

Rádi přijedeme přímo do Vašeho centra, kde pro Vás přednášku připravíme.

Registrujte se ještě dnes, získejte nové znalosti a nástroje!

 

Startuje seriál ukázkových lekcí zdarma

Spolu s dětmi a jejich rodiči objevujeme svět našich skrytých schopností a vstoupíme do nitra dětských emocí.

Pochopme, co nám děti sdělují, a objevme, co skutečně potřebují.

Emoce jsou nedílnou součástí našeho dospělého života, ovlivňují naše rozhodování i výsledky našeho jednání. K tomu, aby dnešní dítě žilo v budoucnu úspěšný a naplněný život nestačí jen vysoké IQ a talent. Potřebuje schopnosti, které mu pomohou zařadit se do společnosti a naučit se v ní žít, potřebuje emoční inteligenci. V prvních letech života jsou to především rodiče a opatrovníci, kteří učí děti chápat význam citových prožitků, učí je porozumět emocím a reagovat v různých situacích. Učení emočních kompetencí probíhá prakticky neustále. Děti se učí pozorováním dospělých, při povídání, čtení pohádek i hraní společných her. Pro učení je důležité o emocích a jejich prožívání otevřeně mluvit a právě to může být pro rodiče samo osobně nesnadné, zejména pak ve složitých výchovných či náročných životních situacích.

Výzkumy naznačují, že děti, které více mluvily o svých emocích a učily se s emocemi pracovat, jsou více společenské, více spokojené se svým životem a mnohem méně často trpí vyloučením z kolektivu, méně často se chovají násilně a nepropadají tolik depresím, alkoholismu či drogám.

Naše přednášky vychází z poznatků, že pro dítě je klíčový jeho rozvoj mezi narozením a šestým rokem, tzv. "windows of opportunity", a také že učení něčeho nového probíhá nejintenzivněji při zapojení všech smyslů.

Praktickým pomocníkem, který přirozeně umožní téma emocí otevřít a společně se jím v rodině zabývat, může být absolvování našeho cyklu přednášek Jak mít šťastnější dítě.  Během nich se maminky dozvědí, mimo jiného, jak uvolnit své tělo, jak efektivně a správně mluvit s dítětem, jak bojovat se stresem, jak mu předcházet nebo co udělat pro radost svých dětí. Pomůžeme vám rodičům porozumět světu dětských emocí, potřeb a přání.

Věříme, že objevování světa může představovat i velkou radost. Děti aktivně vedeme a ukazujeme jim souvislosti.

Přijďte si i Vy vyzkoušet jak správně stimulovat Vaše dítě na naši ukázkovou hodinu ZDARMA.

 

 

 

10/12/2015
Dárkové poukazy na poradenství

Máme pro vás tipy na speciální vánoční dárky


Krásné vánoční pozadí

Chcete udělat radost pod stromeček i do

života Vašim blízkým nebo obchodním

partnerům? 


Buďte originální a nadělte

VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ

 

obr: cz.clipart.me


       Darujte poukaz na jakýkoliv kurz či poradenství. Překvapte netradičním a originálním dárkem a nechte přitom výběr kurzu /poradenství na obdarovaném. V naší široké nabídce rozvojových akcí si jistě vybere nebo Vám rádi poradíme.

Firmy mohou využít dárkový certifikát v rámci zaměstnaneckých výhod, speciálních odměn nebo jako bonusový program pro obchodní partnery.

Můžete si vybrat mezi těmito dárkovými poukazy:

1. Chcete nechat obdarovanému možnost vybrat si akci podle vlastního výběru? Darujte univerzální dárkový poukaz ve Vámi vybrané hodnotě .

2. Chcete darovat vstup na konkrétní akci, kterou jste vybrali? Zakupte si vstupenku a tu věnujte jako dárek.

Buďte originální…

Mimo jmeniny a narozeninové oslavy darují naši klienti dárkový poukaz například jako netradiční svatební dar, při příležitosti různých výročích, za odměnu nebo jako originální poděkování.

 Jak dárkový poukaz funguje

Platnost univerzálních dárkových poukazů je 6 měsíců.

Obdarovaný má s poukazem možnost si sám vybrat ten pravý kurz či rozvojovou akci z naší nabídky. Záleží pouze na něm, zda se rozhodne využít poukaz na jednu či více akcí. Poukaz můžete využít na více kurzů: jeho hodnota se bude postupně snižovat. Minimální hodnota je 500 Kč, maximální 5000 Kč. Když si obdarovaný vybere dražší kurz, než je cena dárkového certifikátu, stačí jen doplatit rozdíl ceny.

Poukaz doručíme okamžitě na Váš email

Stejně jako Vy máme rádi rychlost. Proto jakmile uhradíte cenu dárkového certifikátu, obdržíte jej ihned na Váš email. Poukazy umožňujeme platit hotově nebo převodem na účet na základě vystaveného dokladu.

Nejoblíbenější  poukazy:

·      osobní poradenství,  semináře Typologie Enneagramu a Odkryjme své schopnosti


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.