Aktuality

23/01/2018
Oblíbené kurzy pro veřejnost 2018

Každý rok pro vás pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy z oblastí a oborů, které pokrývají celé spektrum potřeb odborného firemního a veřejného vzdělávání. Nabídku školení neustále rozšiřujeme a aktualizujeme tak, aby pro vás vzdělávací kurzy byly maximálně přínosné a získané vědomosti uplatnitelné v běžné praxi. Hlavním hnacím motorem je pro nás spokojený zákazník, který načerpané znalosti uplatňuje ve svém rodinném životě i v pracovní kariéře.

Odkryjme své vnitřní schopnosti - harmonie psychiky a těla

1. den 21.1.2018

2. den 28.1.2018    

Cena: akční nabídka 1950,- Kč.  

Cena obsahuje: lektorné, výukové materiály, drobné občerstvení (káva, čaj a jiné nápoje, sušenky, ovoce).

Časová dotace: 9 hod - 16 hod 
Místo konání: České Budějovice

Přezůvky, pohodlné oblečení a psací potřeby s sebou.              

Kont. tel.: +420 777 966 557  nebo beniskova@educoprosperity.cz

Kurz je vhodný pro dospělé, ale i mladistvé.

Budeme velice rádi, pokud tuto pozvánku pošlete i Vašim známým a kamarádům, kteří stejně jako Vy chtějí hlouběji poznat sami sebe i svět mezilidských vztahů.


 

Poznejme lépe sami sebe s enneagramem

7.4. 2018 

Cena: akční nabídka 950,- Kč. Cena obsahuje: lektorné, výukové materiály, drobné občerstvení (káva, čaj a jiné nápoje, sušenky, ovoce).
Časová dotace: 08,00 - 16,00 hodin.
Místo konání: bude uřesněno.
Přezůvky, pohodlné oblečení a psací potřeby s sebou.

Kont. tel.: +420 728 673 501 (Jiří Beníšek) nebo beniskova@educoprosperity.cz

Kurz je vhodný pro dospělé, ale i mladistvé.

Budeme velice rádi, pokud tuto pozvánku pošlete i Vašim známým a kamarádům, kteří stejně jako Vy chtějí hlouběji poznat sami sebe i svět mezilidských vztahů.
 


Spolu a jinak

2018 termín bude upresněn 

Nabízíme podporu všem maminkám, tatínkům a dalším dospělákům a jejich ratolestem v tematických jednodenních a víkendových seminářích, zaměřených na zdravý rozvoj osobnosti dítěte, na jejich komunikaci v rodině i mimo ni.

Pokud Vás, jako rodiče občas nebo i často znepokojují či napadají otázky jako:

-         zdali v dostatečné míře podporujete u Vašich dětí samostatnost, schopnost překonávat překážky, schopnost v pohodě se začlenit             se do kolektivu a vytvářet si s druhými dětmi dobré vztahy;

-         jak Vaše dítko uspěje v dnešním tvrdém, netolerantním světě bez újmy psychické či fyzické;

-         nemáte jasno v tom, jak dítěti pomoci, když si na něj ve škole stěžují a ono nechápe proč?

-         proč si dobře nerozumíte, proč selhává vzájemná komunikace?

 
Jestliže Vás některé z uvedených témat oslovilo, tak právě pro Vás je připraven tento víkendový seminář. Chcete-li zkusit najít odpověď na položené otázky a na mnohé další, nabízíme prožití pohodového víkendu v přírodě se svými dětmi TROCHU JINAK. Pojďme se učit hledat a najít zázračný klíč k trvalé společné řeči s tím nejdražším, co v životě máme.
 
Nejbližší termín semináře: není vypsán

Další Vám rádi sdělíme e-mailem na info@educoprosperity.cz nebo na tel.čísle 777 966 557

 

23/01/2018
Dárkové poukazy na poradenství Vánoce 2017

Máme pro vás tipy na speciální vánoční dárky 2017


Krásné vánoční pozadí

Chcete udělat radost pod stromeček i do

života Vašim blízkým nebo obchodním

partnerům? 


Buďte originální a nadělte

VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ

 

obr: cz.clipart.me


       Darujte poukaz na jakýkoliv kurz či poradenství. Překvapte netradičním a originálním dárkem a nechte přitom výběr kurzu /poradenství na obdarovaném. V naší široké nabídce rozvojových akcí si jistě vybere nebo Vám rádi poradíme.

Firmy mohou využít dárkový certifikát v rámci zaměstnaneckých výhod, speciálních odměn nebo jako bonusový program pro obchodní partnery.

Můžete si vybrat mezi těmito dárkovými poukazy:

1. Chcete nechat obdarovanému možnost vybrat si akci podle vlastního výběru? Darujte univerzální dárkový poukaz ve Vámi vybrané hodnotě .

2. Chcete darovat vstup na konkrétní akci, kterou jste vybrali? Zakupte si vstupenku a tu věnujte jako dárek.

Buďte originální…

Mimo jmeniny a narozeninové oslavy darují naši klienti dárkový poukaz například jako netradiční svatební dar, při příležitosti různých výročích, za odměnu nebo jako originální poděkování.

 Jak dárkový poukaz funguje

Platnost univerzálních dárkových poukazů je 6 měsíců.

Obdarovaný má s poukazem možnost si sám vybrat ten pravý kurz či rozvojovou akci z naší nabídky. Záleží pouze na něm, zda se rozhodne využít poukaz na jednu či více akcí. Poukaz můžete využít na více kurzů: jeho hodnota se bude postupně snižovat. Minimální hodnota je 500 Kč, maximální 5000 Kč. Když si obdarovaný vybere dražší kurz, než je cena dárkového certifikátu, stačí jen doplatit rozdíl ceny.

Poukaz doručíme okamžitě na Váš email

Stejně jako Vy máme rádi rychlost. Proto jakmile uhradíte cenu dárkového certifikátu, obdržíte jej ihned na Váš email. Poukazy umožňujeme platit hotově nebo převodem na účet na základě vystaveného dokladu.

Nejoblíbenější  poukazy:

·      osobní poradenství,  semináře Typologie Enneagramu a Odkryjme své schopnosti


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

21/08/2017
Týden vzdělávání dospělých 2017

Každý rok pro vás pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy z oblastí a oborů, které pokrývají celé spektrum potřeb odborného firemního a veřejného vzdělávání. Nabídku školení neustále rozšiřujeme a aktualizujeme tak, aby pro vás vzdělávací kurzy byly maximálně přínosné a získané vědomosti uplatnitelné v běžné praxi. Hlavním hnacím motorem je pro nás spokojený zákazník, který načerpané znalosti uplatňuje ve svém rodinném životě i v pracovní kariéře. V roce 2017 jsme se zúčastnili vzdělávací akce Týden vzdělávání dospělých.

Týden vzdělávání dospělých je celostátní, ale i celosvětová akce na podporu účasti dospělých na jejich vzdělávání. V rámci TVD se konají stovky akcí v desítkách měst ČR, které mají podobu ukázkových kurzů, testování znalostí a dovedností a celé řady dalších aktivit.

Jak probíhají v ČR?

TVD v České republice organizuje již od roku 1995 Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR ve spolupráci se svými krajskými zastoupeními. Konají se vždy v měsících září až listopadu ve většině krajů ČR. I letošním roce se TVD účastníme, aktuální nabídku najdete na našich stránkách v září 2017. Přijďte zjistit co je nového. Těšíme se na Vás.

Jak probíhají ve světě?

V současné době probíhají TVD pod záštitou UNESCO ve zhruba padesáti státech po celém světě (Kanada, Jamajka, Jihoafrická republika, Španělsko, Německo, Norsko, Polsko, Srbsko a další).